• Vision systémy
    In-Sight

Vision systémy řady In-Sight 5000 jsou výkonné systémy vizuální inspekce firmy Cognex. Jedná se o standardní vision systémy firmy Cognex, které jsou v mnoha modifikacích vyráběny a používány již více než 10let.

Systémy řady In-Sight 5000 jsou vysoce flexibilní a odolné vision systémy vhodné pro všechna odvětví průmyslu. Systémy jsou dodávány v mnoha provedeních až po rozlišení obrazového čipu 5Mpix nebo ve variantě linescan. V nabídce jsou zařazeny senzory pro snímání černobílého i barevného obrazu.

Robustní kovové pouzdro poskytuje dokonalé krytí i ve složitých podmínkách nasazení. Pro komunikaci s nadřazeným systémem jsou vybaveny rozhraním Ethernet, kde jsou podporovány všechny běžné komunikační protokoly všetně GigE. Pro spouštění testů a signalizaci výsledků testů jsou vybaveny 1 binárním vstupem a 2 binárními výstupy. Napájení 24VDC/2A, vyšší napájecí proud je nutný pro integrované osvětlení.

Systémy In-Sight řady 5000 se programují zdarma dodávaným SW Cognex In-Sight Explorer, který umožňuje programování pomocí spredsheetu (podobné tabulkám Excel) nebo v grafickém prostřední Easy-Builder.

UPOZORNĚNÍ: modelová řada IS5000 je výběhová a není doporučeno ji používat do nových zařízení.

Více informací naleznete v letáku zde

Nahoru