Nacházíte se zde: Úvod O firmě Novinky Applic - nový web

Applic - nový web

Po dlouhé době jsme se rozhodli k vytvoření nové webové prezentace naší firmy.
Applic - nový web

Zpracoval: Ing. Vladimír Hampl, jednatel společnosti

Dlouhou dobu jsme připravovali náš web amatérským způsobem odpovídající době, kdy vznikl. Na konci roku 2019 jsme rozhodli o přepracování webu do nové formy, grafiky a doplnění dalších důležitých informací. Rozhodli jsme se provést výběrové řízení v němž zvítězila nabídka firmy Thinline s.r.o. s webovým editorem WebSynergy. Webovou prezenatci jsme nechali moderně zpracovat výše uvedenou firmou po grafické a funkční stránce. Po stránce odborné a obsahové jsme na tvorbě prezentace aktivně spolupracovali.

Náš nový web má celou řadu možností počínaje standardní webovou prezentací tvořenou v redakčním systému WebSynergy, odkazy na sociální sítě, responzivní design umožňující správné zobrazení na mobilních zařízeních apod. Náš web plánujeme doplnit i o katalog a později o E-shop námi dodávaných výrobků resp. našich výrobků, který je rovněž součástí nabídky uvedené firmy.

Zároveň se stejná firmá postará i o provoz našich webových stránek, SSL certifikát (HTTPS), údržbu redakčního systému, zákaznickou podporu a případně i o správu webu.

Svěřili jsme se tedy do rukou odborníků a výsledkem je naše nová webová prezentace. Posouzení zdařilosti tohoto kroku necháme na Vás.

Zpět na přehled

Nahoru